Kontakt
Contacto
   Bez kategorii    Wiosenne kursy hiszpańskiego

Wiosenne kursy hiszpańskiego

Otwieramy zapisy na nowe kursy hiszpańskiego, które rozpoczną się już 24 lutego!

W nadchodzącym semestrze proponujemy:


  • Kursy standardowe 2 razy w tygodniu – idealna opcja dla osób, które mogą wygospodarować więcej czasu i chcą zanurzyć się w języku. Szczególnie polecane dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z językiem hiszpańskim. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki, każde zajęcia trwają 90 minut. Proponowane godziny: 16:00, 17:30, 19:00 (istnieje możliwość dopasowania innej godziny).
  • Kursy dla zapracowanych, raz w tygodniu – najchętniej wybierana przez Was opcja. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą uczyć się języka, lecz mają bardzo napięty grafik. Wyjątkowo małe grupy i autorski program zajęć pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu i osiągnięcie optymalnych efektów. Możliwość zorganizowania zajęć od poniedziałku do soboty, godzina ustalana jest w zależności od preferencji Kursantów.
  • Kursy specjalistyczne – jeżeli np. przygotowujesz się do egzaminu DELE, potrzebujesz języka specjalistycznego lub wyruszasz w podróż po krajach hiszpańskojęzycznych i potrzebujesz jak najszybciej przyswoić konkretne umiejętności językowe – napisz do nas! Na pewno zaproponujemy rozwiązanie, które pomoże osiągnąć zamierzony cel.
  • Kursy indywidualne – przebieg i organizacja zajęć indywidualnych zawsze ustalana jest w oparciu o dokładny wywiad z Kursantem, co pozwala na maksymalne spersonalizowanie kursu i dopasowanie go do konkretnych potrzeb.

Dodatkowe informacje oraz cennik znajdziesz tutaj: Cennik

Zapraszamy!