Kontakt
Contacto
   Bez kategorii    Wiosenne kursy hiszpańskiego online

Wiosenne kursy hiszpańskiego online

Zaczynamy zapisy na kolejny semestr!

W Sieście lato trwa cały rok, a to za sprawą niezwykłej podróży językowej, w którą chętnie Cię zabierzemy. Dopiero zaczynasz? Z przyjemnością odkryjemy przed Tobą najważniejsze zakamarki tego pięknego języka. Kontynuujesz naukę? Zabierzemy Cię w nowe, nieznane miejsca, by pokazać co jeszcze skrywa w sobie hiszpański. Wybierz się z nami w tę niezwykłą podróż, a zdradzimy Ci wszystkie sekrety związane z życiem w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej!

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście. Każdego z naszych Kursantów traktujemy wyjątkowo, a każdy z kursów jest maksymalnie spersonalizowany. Nie jesteśmy kolejną szkołą, która tworzy duże grupy i robi schematyczne lekcje. Dla nas najważniejsza jest jakość – działamy na luzie, ale zawsze profesjonalnie.

Jakie kursy oferujemy tej jesieni?

✅ Kontynuacja aktualnych kursów – dla tych, którzy uczestniczyli w naszych kursach w semestrze jesiennym. 990 zł, 1 raz w tygodniu, 90 minut.

✅ Kursy grupowe – dla tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z hiszpańskim lub uczyli się gdzie indziej i szukają odmiennego podejścia i jakości zajęć. 990 zł, 1 raz w tygodniu, 90 minut

✅ Kursy w parze – dla tych, którzy wolą uczyć się z przyjacielem, drugą połówką lub odpowiednio dobraną przez nas osobą. 420 zł/osoba/miesiąc

✅ Kursy indywidualne – język ogólny i specjalistyczny (m.in. medyczny, prawniczy, ekonomiczny).

Jak można się zapisać?

✅ Napisz nam, jakie zajęcia Cię interesują (poziom, dni tygodnia, godziny).
✅ My uważnie słuchamy, dopytujemy i proponujemy najlepszą opcję.
✅ Wspólnie uzgadniamy szczegóły i przechodzimy do działania – nauczymy Cię hiszpańskiego jak nigdzie indziej!

Napisz: Klik