Kontakt
Contacto
   Bez kategorii    Jesienne kursy hiszpańskiego online

Jesienne kursy hiszpańskiego online

Zaczynamy zapisy na jesienne kursy online!

Druga połowa sierpnia to zwykle ten czas, kiedy uświadamiamy sobie że lato powoli dobiega końca. Jak je przedłużyć? Nauką najgorętszego języka na świecie!

W Sieście lato trwa cały rok, a to za sprawą niezwykłej podróży językowej, w którą chętnie Cię zabierzemy. Dopiero zaczynasz? Z przyjemnością odkryjemy przed Tobą najważniejsze zakamarki tego pięknego języka. Kontynuujesz naukę? Zabierzemy Cię w nowe, nieznane miejsca, by pokazać co jeszcze skrywa w sobie hiszpański. Wybierz się z nami w tę niezwykłą podróż, a zdradzimy Ci wszystkie sekrety związane z życiem w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej!

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście. Każdego z naszych Kursantów traktujemy wyjątkowo, a każdy z kursów jest maksymalnie spersonalizowany. Nie jesteśmy kolejną szkołą, która tworzy duże grupy i robi schematyczne lekcje. Dla nas najważniejsza jest jakość – działamy na luzie, ale zawsze profesjonalnie.

Jakie kursy oferujemy tej jesieni?

✅ Kontynuacja aktualnych kursów – osoby, które uczestniczyły w kursach wakacyjnych mogą płynnie wskoczyć na kolejny poziom zaawansowania od semestru jesiennego. 990 zł, 1 raz w tygodniu, 90 minut.

✅ Powrót do zajęć po przerwie wakacyjnej – dla tych, którzy postanowili skupić się na porządnym ładowaniu baterii w trakcie wakacji i są gotowi na kolejny etap językowej podróży. 990 zł, 1 raz w tygodniu, 90 minut.

✅ Kursy grupowe – dla tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z hiszpańskim lub uczyli się gdzie indziej i szukają odmiennego podejścia i jakości zajęć. 990 zł, 1 raz w tygodniu, 90 minut

✅ Kursy w parze – dla tych, którzy wolą uczyć się z przyjacielem, drugą połówką lub odpowiednio dobraną przez nas osobą. 420 zł/osoba/miesiąc

✅ Kursy indywidualne – język ogólny i specjalistyczny (m.in. medyczny, prawniczy, ekonomiczny).

Jak można się zapisać?

✅ Napisz nam, jakie zajęcia Cię interesują (poziom, dni tygodnia, godziny).
✅ My uważnie słuchamy, dopytujemy i proponujemy najlepszą opcję.
✅ Wspólnie uzgadniamy szczegóły i przechodzimy do działania – nauczymy Cię hiszpańskiego jak nigdzie indziej!

Napisz: Klik