Kontakt
Contacto
   Bez kategorii    Wakacyjne kursy hiszpańskiego

Wakacyjne kursy hiszpańskiego

Zapraszamy Was na nową edycję wakacyjnych kursów hiszpańskiego online! Zaczynamy w wakacje i w wydaniu wakacyjnym będziemy spotykać się do końca sierpnia.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście. Każdego z naszych Kursantów traktujemy bardzo indywidualnie, a każdy z kursów jest maksymalnie spersonalizowany. Nie jesteśmy kolejną szkołą, która tworzy duże grupy i robi schematyczne lekcje. Dla nas najważniejsza jest jakość – działamy na luzie, ale zawsze profesjonalnie.

Jakie kursy oferujemy w wakacje?

✅ Kontynuacja aktualnych kursów (w trakcie wakacji skupiamy się na skonsolidowaniu dotychczas zrealizowanego materiału i przygotowujemy się do dalszego progresu. 495zł, 1 raz w tygodniu 90 minut.

✅ Kursy grupowe raz w tygodniu – dla tych, którzy chcieliby powtórzyć, utrwalić i poćwiczyć kluczowe zagadnienia danego poziomu. 495zł, 1 raz w tygodniu 90 minut.

✅ Kursy intensywne dwa lub trzy razy w tygodniu – dla tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z hiszpańskim i przyswoić pierwszy poziom (A1.1.). 990zł (2 razy w tygodniu) lub 1485 (3 razy w tygodniu).

✅ Kursy indywidualne – język ogólny i specjalistyczny (m.in. medyczny, prawniczy, ekonomiczny).

Jak można się zapisać?

✅ Napisz nam, jakie zajęcia Cię interesują (poziom, dni tygodnia, godziny).
✅ My uważnie słuchamy, dopytujemy i proponujemy najlepszą opcję.
✅ Wspólnie uzgadniamy szczegóły i przechodzimy do działania – nauczymy Cię hiszpańskiego jak nigdzie indziej!

Napisz: Klik