Kontakt
Contacto
   Bez kategorii    Pierwsze urodziny SIESTY

Pierwsze urodziny SIESTY

❓ Czym jest SIESTA i o co tu chodzi ❓

Powoli mija rok, odkąd Siesta pojawiła się na Powiślu. To były niezwykle intensywne miesiące, pełne niesamowitych emocji i doświadczeń. W związku z licznymi podsumowaniami, chcielibyśmy podzielić się z Wami filozofią, która towarzyszy nam od samego początku.

Ale zanim zaczniemy, najpierw trzy proste pytania:
1️⃣ Kawa z sieciówki, czy z wyspecjalizowanej kawiarni?
2️⃣ Piwo rzemieślnicze, czy koncernowe?
3️⃣ Lody z małej lodziarni, czy z supermarketu?

To, co rzemieślnicze czy kraftowe, budzi w nas pozytywne skojarzenia – produkty od lokalnych wytwórców wywołują większe zaufanie i wygrywają jakością z wyrobami produkowanymi masowo.

Branża usługowa działa na tej samej zasadzie – możemy wybrać zakład fotograficzny, szkołę językową czy salon kosmetyczny, należący do dużej korporacji. Dostaniemy konkretną usługę, wszystko zgodnie z odgórnymi procedurami, a nam pozostanie się dostosować.
Możemy jednak wybrać miejsce, które jest unikatowe i w taki też sposób traktuje swoich Klientów. Miejsce, w którym to Wasze potrzeby są priorytetem, w którym to jakość i dobra atmosfera są zawsze na pierwszym miejscu, a dana usługa może być dowolnie modyfikowana i w pełni spersonalizowana. Tak właśnie działa Siesta.

Siesta powstała z zamiłowania do krajów hiszpańskojęzycznych. Mieliśmy dość podejścia, które zdominowało większość szkół językowych: przeludnione grupy z nierównym poziomem, narzucony odgórnie materiał (często nieadekwatny do potrzeb Kursantów), czy też kadra bez żadnego przygotowania merytorycznego – to, że ktoś jest native speakerem, niekoniecznie musi oznaczać, że potrafi nauczać języka.

Siesta nie jest sieciówką, nie korzysta z franczyzy, nie podąża za dotychczasowymi schematami. Każdy kurs jest w pełni autorski oraz dopasowany do potrzeb i możliwości każdego z Was. Nigdy niczego nie narzucamy, zawsze najpierw pytamy czego potrzebujecie, uważnie słuchamy i dopiero na tej podstawie tworzymy kurs.
Skupiamy się tylko na jednym języku – jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie i oferujemy szeroki wachlarz usług w obrębie języka hiszpańskiego: od nauczania, poprzez szkolenia specjalistyczne, tłumaczenia, po organizację wyjazdów do Hiszpanii.

Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Dziękujemy za pierwszy wspólny rok i z niecierpliwością wyczekujemy tego, co przyniesie następny! ?☀️?