Kontakt
Contacto
   Bez kategorii    Jesienne kursy hiszpańskiego

Jesienne kursy hiszpańskiego

Otwieramy zapisy na nowe kursy hiszpańskiego, które rozpoczną się już 2 października!

W nadchodzącym semestrze proponujemy:

  • Kursy standardowe 2 razy w tygodniu – idealna opcja dla osób, które mogą wygospodarować więcej czasu i chcą zanurzyć się w języku. Szczególnie polecane dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z językiem hiszpańskim.
  • Kursy dla zapracowanych, raz w tygodniu – najchętniej wybierana przez Was opcja. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą uczyć się języka, lecz mają bardzo napięty grafik. Wyjątkowo małe grupy i autorski program zajęć pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu i osiągnięcie optymalnych efektów.
  • Kursy specjalne – jeżeli np. przygotowujesz się do egzaminu DELE, potrzebujesz języka specjalistycznego lub wyruszasz w podróż po krajach hiszpańskojęzycznych i potrzebujesz jak najszybciej przyswoić konkretne umiejętności językowe – napisz do nas! Na pewno zaproponujemy rozwiązanie, które pomoże osiągnąć zamierzony cel.
  • Kursy indywidualne – przebieg i organizacja zajęć indywidualnych zawsze ustalana jest w oparciu o dokładny wywiad z Kursantem, co pozwala na maksymalne spersonalizowanie kursu i dopasowanie go do konkretnych potrzeb.
  • ❗NOWOŚĆ❗ Hiszpański online – od najbliższego semestru uruchamiamy dla Was kursy hiszpańskiego online. Rozumiemy Wasze potrzeby oraz to, że nie zawsze istnieje możliwość uczestniczenia w kursach stacjonarnych, dlatego od października zapraszamy również na kursy hiszpańskiego online.

Dodatkowe informacje oraz cennik znajdziesz tutaj: Cennik

Zapraszamy!