Kontakt
Contacto
   Bez kategorii    Bon prezentowy na kurs hiszpańskiego

Bon prezentowy na kurs hiszpańskiego

Podaruj wyjątkowy prezent, wyjątkowej osobie!

W tym roku zamiast materialnych upominków stawiamy na spersonalizowane prezenty, które wywołują uśmiech na dłużej ?
Bon prezentowy w postaci wybranego kursu hiszpańskiego można w pełni dopasować do konkretnych potrzeb. Wystarczy się z nami skontaktować i wspólnie zadbamy o to, by prezent był trafiony na 100% ???

Jaki kurs wybrać?

Kurs indywidualny hiszpańskiego sprawdzi się w przypadku osób, które potrzebują dużej elastyczności – termin, rytm i przebieg zajęć jest zawsze uzgadniany bezpośrednio z lektorem. Kurs indywidualny to również świetna opcja dla niezdecydowanych – kilka zajęć indywidualnych z pewnością ułatwi podjęcie decyzji, czy hiszpański to właściwa opcja (z doświadczenia możemy tylko powiedzieć, że hiszpański to najlepsza opcja ;))

Kurs grupowy hiszpańskiego sprawdzi się w przypadku osób na każdym poziomie zaawansowania. Nie narzucamy terminu – na wykorzystanie bonu jest 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia), by osoba obdarowywana mogła znaleźć odpowiednią opcję dla siebie.

 

Chętnie doradzimy i jesteśmy w pełni otwarci na Wasze potrzeby. Święta zbliżają się wielkimi krokami, za to hiszpański może być obecny cały rok!

Kontakt: siesta@siestacentrum.pl