Kontakt
Contacto
   Bez kategorii    4 urodziny SIESTY

4 urodziny SIESTY

? ?  4 urodziny SIESTY! ? ? 
Z tej okazji czas na podsumowanie w liczbach (będzie długo, ale prosto z serca):

✅2018 – wtedy wszystko się zaczęło. Po długich poszukiwaniach znalazłam idealny lokal na warszawskim Powiślu. Lato było upalne, a ja zamieniłam Hiszpanię na markety budowlane, by jak najszybciej móc spotykać się z Wami na Tamce. 2 sierpnia 2018 SIESTA została zarejestrowana i w tamtym czasie w życiu bym nie pomyślała, że przez te 4 lata aż tyle się wydarzy…

Pierwsze miesiące były niesamowite, to była niewyobrażalna dawka emocji i adrenaliny. Jednym z głównych założeń SIESTY było przełamywanie schematów, a to zdecydowanie nie jest proste. Jednak spotkania z Wami na naszych kolorowych pufach pokazały, że działania dyktowane przez serce i intuicję naprawdę się opłacają. 

✅2019 – Pierwsze półtora roku było ekscytujące, ale też wyczerpujące – rozkręcanie nowego biznesu to ogromne wyzwanie 😉 Do tego organizowaliśmy eventy w różnych knajpach, warsztaty tematyczne, wieczory przy winie… maksymalnie intensywny, ale piękny czas.

✅2020 – Po wielu miesiącach poszukiwań, szkoleń i okresów próbnych, zespół SIESTY wreszcie się skonsolidował. Mogłam z czystym sumieniem przekazać część swoich zadań, by rozwijać dalej firmę – wtedy celem było organizowanie spersonalizowanych wyjazdów językowych oraz wycieczek szytych na miarę do krajów hiszpańskojęzycznych. Szkoła hulała, w głowie była masa nowych pomysłów. Doskonale pamiętam luty tamtego roku – usiadłam do pracy i pomyślałam, że najgorsze (czyli rozkręcanie) jest już za nami. Teraz czeka nas piękny rok i mnóstwo nowych działań. Odetchnęłam z ulgą i pełna motywacji poszłam wieszać dekoracje w lokalu na Tamce. I wtedy stało się to, czego nikt nie przewidział  – wybuchła pandemia.

Tamtego okresu nie ma co wspominać. To był czas strachu, załamania, a jednocześnie motywacji by działać dalej i nie poddawać się. Nieprzespane tygodnie i testowanie różnych rozwiązań po to, by dalej spotykać się z Wami zachowując wciąż tak samo wysoką jakość usług i działać dalej zgodnie z naszym motto – merytorycznie i na luzie. 

✅2021 – Jedna z najlepszych decyzji biznesowych – postawienie na 100% działanie online. Oczywiście mogę tak powiedzieć dopiero po czasie, ponieważ doskonale pamiętam jak zamykałam lokal na Tamce, a patrząc jak wynoszą meble i całe wyposażenie miałam wrażenie, że ktoś wyszarpuje mi serce kawałek po kawałku. Kolejny trudny rok, ponieważ musiałam znowu stanąć na rzęsach, by w krótkim czasie na nowo zbudować biznes, tym razem internetowy.

Co nam to dało? Przede wszystkim globalny zasięg. Biznes online sprawił, że naszymi Klientami nie były już tylko osoby z najbliższej okolicy, ale z całej Polski, a nawet poszczególnych krajów europejskich. To otworzyło też kolejne furtki do dalszego rozwoju.

✅2022 – Kiedy wydawało się, że teraz to już z górki, pojawił się on – Nowy Ład. Na wielu osobach ten termin pewnie nie robi większego wrażenia, ale wsród małych przedsiębiorców powoduje nagły skok ciśnienia i gęsią skórkę. SIESTA z założenia miała być kameralnym biznesem, nigdy nie chciałam stać się kolejną masówką. Obecna polityka zdecydowanie temu nie sprzyja. Jednak w ten temat nie ma co się zagłębiać, jako wciąż młody biznes mamy już naprawdę spory bagaż trudnych doświadczeń, więc wierzę, że i z tym sobie poradzimy 😉

Wiecie co najbardziej lubiłam w mojej pracy? To, że pomagam spełniać marzenia. To, że dzięki mnie i mojemu zespołowi nasi Klienci realizują swoje cele i są w stanie przełamywać ograniczenia. Setki ludzi dzięki nam wyruszyło w samodzielną podróż po kraju hiszpańskojęzycznym, dziesiątki osób zdało certyfikat DELE otwierający im zupełnie nowe drzwi do kariery, a kilka osób spełniło swoje marzenie o nieruchomości w Hiszpanii.

Dlatego idziemy dalej. Poszerzamy ofertę, stawiamy na synergię i otwartość na zmiany oraz dopasowywanie do ciągle zmieniającego się rynku.

Jest mnie tu mniej, bo… to były naprawdę ciężkie 4 lata. A ja nie lubię zakłamywać rzeczywistości. Nie chcę się bawić w cukierkowe zdjęcia i przyczyniać do umacniania trendu „Instagram vs. rzeczywistość”. Wolę wycofać się na chwilę, przeorganizować sprawy i nabrać sił, by w odpowiednim czasie wrócić do Was z energią i szczerym uśmiechem, którym dzieliłam się z Wami do tej pory.

A z okazji urodzin SIESTY życzę Wam pięknej drugiej połowy wakacji, miejcie czas dla siebie i nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył Wasz własny wewnętrzny głos ?