Kontakt
Śledź nas

O nas

Wspólnie
osiągamy cele

SIESTA to innowacyjne i kompleksowe podejście do nauki języka. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że za nauką języka stoi osiąganie celów i marzeń. Czasami jest to chęć swobodnego podróżowania, innym razem motywacje zawodowe, lub też chęć przeprowadzki do miejsca, gdzie nie brakuje słońca. Nasze zajęcia zawsze są głęboko osadzone w kulturze Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, gdyż jednym z naszych podstawowych założeń jest nauka języka poprzez poznawanie krajów hiszpańskojęzycznych. Wychodzimy poza schemat typowej szkoły językowej i odrzucamy przestarzałe metody nauczania. Opieramy się na autorskim programie i nowych technologiach, by umożliwić naszym słuchaczom praktyczne opanowanie języka, a przede wszystkim przełamać jakiekolwiek bariery związane z mówieniem w tym języku. Jako doświadczeni specjaliści w swojej branży nie ograniczamy się jedynie do nauczania języka. Zawsze chętnie poznajemy Waszą motywację, a następnie pozwalamy spełnić założone cele i marzenia.

Doradzamy
i pośredniczymy

Planujesz studia w Hiszpanii, przeprowadzasz się z powodów zawodowych, a może po prostu chcesz zamieszkać w klimacie śródziemnomorskim? Bez względu na powód, chętnie przeprowadzimy Cię przez cały proces biurokracji, pomożemy znaleźć odpowiednią nieruchomość (do wynajęcia lub zakupu) i doradzimy w każdym aspekcie, by móc w pełni cieszyć się z przeprowadzki.

Wyjazdy
językowe

Współpracujemy z renomowanymi szkołami językowymi w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Stworzymy dla Ciebie ofertę szytą na miarę, dzięki której połączysz naukę języka ze swoją pasją (surfing, jazda konna, taniec, golf, zwiedzanie winnic). Powiedz nam czego potrzebujesz, a stworzymy w pełni spersonalizowany plan wyjazdu.

Metody nauczania

Nasza metodologia oparta jest na metodzie komunikatywnej, co pozwala przełamać wszelkie bariery językowe. Dbamy o rozwój słownictwa oraz praktyczne zastosowanie języka hiszpańskiego w codziennych sytuacjach.