Kontakt
Contacto

O nas

Wspólnie
osiągamy cele

SIESTA to innowacyjne i kompleksowe podejście do języka hiszpańskiego. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że często za językiem obcym stoi osiąganie celów i marzeń. Czasami jest to chęć swobodnego podróżowania, innym razem motywacje zawodowe, lub też chęć przeprowadzki do miejsca, gdzie nie brakuje słońca. Dlatego kompleksowo zajmujemy się wszystkim, co związane z językiem hiszpańskim i krajami hiszpańskojęzycznymi.
◉ KURSY - zawsze głęboko osadzone w kulturze Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Opieramy się na autorskim programie i nowych technologiach, by umożliwić naszym słuchaczom praktyczne opanowanie języka, a przede wszystkim przełamać jakiekolwiek bariery związane z mówieniem po hiszpańsku.
◉ TŁUMACZENIA - dopasowujemy rodzaj i tematykę tłumaczenia do predyspozycji danego tłumacza. Bez względu na to, jakiego tłumaczenia potrzebujesz (ustne czy pisemne) i jaka jest tematyka (prawne, ekonomiczne, medyczne, a może literackie?) - zostanie ono wykonane z należytą starannością i tak, by brzmiało jako najbardziej naturalnie.
◉ NIERUCHOMOŚCI - jeśli jesteś gotowy, by spełnić swoje marzenia o zakupie nieruchomości w Hiszpanii, to zrobimy co w naszej mocy by realizacja całego procesu przebiegła bezstresowo i profesjonalnie. Możemy zająć się całym procesem kompleksowo, lub też pomóc przy realizacji poszczególnych etapów - nasza współpraca zostanie dopasowana na miarę potrzeb.

Doradzamy
i pośredniczymy

Planujesz studia w Hiszpanii, przeprowadzasz się z powodów zawodowych, a może po prostu chcesz zamieszkać w klimacie śródziemnomorskim? Bez względu na powód, chętnie przeprowadzimy Cię przez cały proces biurokracji, pomożemy znaleźć odpowiednią nieruchomość (do wynajęcia lub zakupu) i doradzimy w każdym aspekcie, by móc w pełni cieszyć się z przeprowadzki.

Wyjazdy
językowe

Współpracujemy z renomowanymi szkołami językowymi w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Stworzymy dla Ciebie ofertę szytą na miarę, dzięki której połączysz naukę języka ze swoją pasją (surfing, jazda konna, taniec, golf, zwiedzanie winnic). Powiedz nam czego potrzebujesz, a stworzymy w pełni spersonalizowany plan wyjazdu.

Metody nauczania

Nasza metodologia oparta jest na metodzie komunikatywnej, co pozwala przełamać wszelkie bariery językowe. Dbamy o rozwój słownictwa oraz praktyczne zastosowanie języka hiszpańskiego w codziennych sytuacjach.