Kontakt
Śledź nas

O nas

Nowa
przestrzeń

SIESTA to zupełnie nowa przestrzeń na mapie Warszawy, a dokładnie w samym sercu Powiśla. Jest to nie tylko miejsce do nauki języka hiszpańskiego, ale też punkt spotkań miłośników Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, które oferuje znacznie więcej niż klasyczne lekcje hiszpańskiego. Jako doświadczeni specjaliści w swojej branży nie ograniczamy się jedynie do nauczania języka, lecz jesteśmy również ambasadorami i promotorami południowego stylu życia w Polsce, a także łącznikami między naszym krajem, a krajami hiszpańskojęzycznymi na całym świecie.

Pełna
pasji, energii i temperamentu

Siesta jest pełna pasji, energii i temperamentu. Wychodzimy poza schemat typowej szkoły językowej i odrzucamy przestarzałe metody nauczania. Opieramy się na autorskim programie i nowych technologiach, by umożliwić naszym słuchaczom praktyczne opanowanie języka, a przede wszystkim przełamać jakiekolwiek bariery związane z mówieniem w tym języku.

Hiszpania
i Ameryka Łacińska

Siesta jest miejscem, w którym panuje typowo południowa atmosfera. Pokazujemy, że hiszpański to nie tylko gorąca Hiszpania, ale też niesamowicie fascynująca Ameryka Łacińska. Język i kultura niewątpliwie są ze sobą powiązane, dlatego też nasze zajęcia zazwyczaj osadzone są w kontekście kulturowym. Język hiszpański ma niepowtarzalną duszę, a my pragniemy pokazać ją Wam od podszewki.