Kontakt
Śledź nas

O nas

Przełamujemy
schematy

SIESTA to zupełnie nowe podejście do nauki hiszpańskiego. Naszym celem jest pokazanie Wam, że naprawdę można połączyć przyjemne z pożytecznym, a przyswajanie nowego języka może być niezwykłą przygodą. Nasze zajęcia zawsze są głęboko osadzone w kulturze Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, gdyż jednym z naszych podstawowych założeń jest nauka języka poprzez poznawanie krajów hiszpańskojęzycznych. Jako doświadczeni specjaliści w swojej branży nie ograniczamy się jedynie do nauczania języka, lecz jesteśmy również ambasadorami i promotorami południowego stylu życia w Polsce, a także łącznikami między naszym krajem, a krajami hiszpańskojęzycznymi na całym świecie.

Pełna
pasji, energii i temperamentu

Siesta jest pełna pasji, energii i temperamentu. Wychodzimy poza schemat typowej szkoły językowej i odrzucamy przestarzałe metody nauczania. Opieramy się na autorskim programie i nowych technologiach, by umożliwić naszym słuchaczom praktyczne opanowanie języka, a przede wszystkim przełamać jakiekolwiek bariery związane z mówieniem w tym języku.

Hiszpania
i Ameryka Łacińska

Siesta jest miejscem, w którym panuje typowo południowa atmosfera. Pokazujemy, że hiszpański to nie tylko gorąca Hiszpania, ale też niesamowicie fascynująca Ameryka Łacińska. Język i kultura niewątpliwie są ze sobą powiązane, dlatego też nasze zajęcia zazwyczaj osadzone są w kontekście kulturowym. Język hiszpański ma niepowtarzalną duszę, a my pragniemy pokazać ją Wam od podszewki.