Kontakt
Contacto

Metody nauczania

W Sieście to Kursant jest najważniejszy. Nasza metodologia oparta jest na metodzie komunikatywnej, co pozwala przełamać wszelkie bariery językowe. Dbamy o rozwój słownictwa oraz praktyczne zastosowanie języka hiszpańskiego w codziennych sytuacjach. Pracujemy na podstawie autorskiego programu, który zawsze jest dopasowywany do potrzeb konkretnego kursu. Kierujemy się wytycznymi Rady Europy pod kątem realizowanego materiału i prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Uważnie słuchamy naszych Kursantów i wspólnie ustalamy przebieg zajęć.

Naszą kadrę stanowią lektorzy o najwyższych kwalifikacjach, którzy regularnie przechodzą szkolenia metodyczne w celu doskonalenia nowoczesnych technik nauczania. Ponadto każdy z lektorów jest prawdziwym pasjonatem języka hiszpańskiego, dzięki czemu zajęcia są dynamiczne i pełne południowego temperamentu.

Pracujemy w wyjątkowo kameralnych grupach, co pozwala poświęć wystarczającą ilość czasu każdemu z Uczestników kursu. Wnętrza Siesty urządzone są w ten sposób, aby naukę połączyć z odpoczynkiem. Przełamujemy schematy typowej szkoły i pokazujemy zupełnie nowe oblicze nauczania języka obcego.

Dodatkowo organizujemy wiele warsztatów, dzięki którym każdy ma możliwość poznania z bliska kultury Iberyjskiej. Organizujemy również kursy językowe w Hiszpanii, podczas których można w pełni zanurzyć się w języku np. gotując potrawy kuchni lokalnej czy zwiedzając tamtejsze winnice. Ponadto oferujemy liczne zajęcia specjalistyczne (np. hiszpański biznesowy, prawniczy, medyczny), a w razie innych potrzeb, przygotujemy kurs uszyty na miarę!