Kontakt
Contacto

Zespół

SIESTA to miejsce, które tworzą pasjonaci i eksperci języka hiszpańskiego.

Każdy z pracowników Siesty jest absolutnym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Wszystkich łączy pasja do języka hiszpańskiego oraz zainteresowanie kulturą Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Postanowiliśmy połączyć wiedzę i doświadczenie każdego z nas, dzięki czemu stworzyliśmy miejsce, w którym kompleksowo zajmujemy się wszystkim, co związane z krajami hiszpańskojęzycznymi.

Sylwia

Tłumacz, Business Development

Założycielka Siesty, absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Filologii Hiszpańskiej na Universidad Santiago de Compostela (Hiszpania). Tłumacz specjalistyczny hiszpańskiego (tłumaczenia prawnicze, biznesowe i budowlane) oraz egzaminator DELE. Specjalistka ds. nieruchomości na rynku hiszpańskim. Z zamiłowania również tłumacz filmowy oraz organizator wyjazdów rekreacyjnych i językowych do krajów hiszpańskojęzycznych.

Marta

Prawnik

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jej dotychczasowa praktyka nieodzownie związana jest z prawem cywilnym, rodzinnym, spadkowym oraz handlowym. Specjalizuje się we wszystkich skomplikowanych i niestandardowych sprawach, jest ekspertem od rzeczy niemożliwych. Prawo hiszpańskie poznała studiując na Uniwersytecie w Alicante. Wtedy również zakochała się w kulturze iberyjskiej, dzięki czemu współpraca z nią jest merytoryczna i na luzie.

Michał

Tłumacz, Koordynator wyjazdów

Przygodę z hiszpańskim rozpoczął w warszawskim XXXIV LO im. M. De Cervantesa i bardzo szybko ojczysta mowa autora Don Kichota stała się jego pasją. Znajomość języka doskonalił w Instituto Cervantes, a następnie studiując filologię na uniwersytecie w Maladze. Posiada wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych, tłumaczy w parze PL<>ES oraz ES<>EN. Miłośnik historii Hiszpanii, czerwonego wina i kuchni śródziemnomorskiej.

Ania

Metodyk

Metodyk, szkoleniowiec i lektorka z wieloletnim stażem. W pracy z Kursantami ceni sobie luźną atmosferę i wzajemny szacunek. Relacje ze Słuchaczami są dla niej najważniejsze, gdyż pozytywne emocje stanowią prawdziwą bazę procesu nauki. Jej zajęcia są pełne gier i sytuacji z życia codziennego. Zna niezliczone metody na przyswajanie słownictwa i ułatwianie nauki, którymi chętnie dzieli się ze swoimi Kursantami. Aktualnie mieszka na Wyspach Kanaryjskich, więc jej zajęcia są zawsze pełne słońca i dobrej energii.

Kamila

Lektor

Trochę zakręcona, z sercem w Iberoameryce. Zawsze stawia na dobre relacje z Kursantami i nie boi się nawet najtrudniejszych pytań. Stale poszerza swoją wiedzę i rozwija kompetencje, dzięki czemu zajęcia z nią są zawsze niezwykle kreatywne i pełne autorskich materiałów. Jej indywidualne podejście i niezwykła wyrozumiałość oraz cierpliwość sprawiają, że z każdym potrafi nawiązać kontakt.

Eduard

Lektor

Pochodzi z Kolumbii, a od 2001 mieszka w Barcelonie. Od ponad 20 lat zajmuje się edukacją. Jako absolwent Arteterapii (tj. leczenia przez sztukę) bazuje na unikatowych materiałach audiowizualnych, które w bardzo przystępny sposób pozwalają przyswajać wiedzę. Eduard prowadzi zajęcia online, a także stacjonarne kursy językowe w Barcelonie we współpracy ze Siestą. Zanurzenie w kulturze, niezwykłe doświadczenie oraz błyskawiczne poprawienie umiejętności komunikacyjnych gwarantowane!