Kontakt
Śledź nas

Zespół

SIESTA to miejsce, które tworzą pasjonaci i eksperci języka hiszpańskiego.

Nasza kadra składa się z lektorów polskich (głównie absolwentów filologii hiszpańskiej), a także native speakerów. Wszyscy lektorzy posiadają kwalifikacje do nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Każdy z lektorów jest absolutnym profesjonalistą i wszystkich łączy pasja do nauczania języka oraz zainteresowanie kulturą Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Dzięki temu zajęcia w Sieście to nie tylko ogromna dawka wiedzy językowej, ale też ciekawostek kulturowych czy anegdotek z życia w krajach hiszpańskojęzycznych, co zdecydowanie ułatwia przyswojenie języka i wczucie się w południowy klimat.

Sylwia

Założycielka i właścicielka

Absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Filologii Hiszpańskiej na Universidad Santiago de Compostela (Hiszpania). Certyfikowany egzaminator DELE, lektor hiszpańskiego oraz tłumacz specjalistyczny hiszpańskiego (tłumaczenia prawnicze, biznesowe i budowlane). Z zamiłowania również tłumacz filmowy oraz organizator wyjazdów rekreacyjnych i językowych do krajów hiszpańskojęzycznych.

Ania

Metodyk i Lektor

Metodyk, szkoleniowiec i lektorka z wieloletnim stażem. W pracy z Kursantami ceni sobie luźną atmosferę i wzajemny szacunek. Relacje ze Słuchaczami są dla niej najważniejsze, gdyż pozytywne emocje stanowią prawdziwą bazę procesu nauki. Jej zajęcia są pełne gier i sytuacji z życia codziennego. Zna niezliczone metody na przyswajanie słownictwa i ułatwianie nauki, którymi chętnie dzieli się ze swoimi Kursantami. Aktualnie mieszka na Wyspach Kanaryjskich, więc jej zajęcia są zawsze pełne słońca i dobrej energii.

Michał

Koordynator wyjazdów językowych i lektor

Przygodę z hiszpańskim rozpoczął w warszawskim XXXIV LO im. M. De Cervantesa i bardzo szybko ojczysta mowa autora Don Kichota stała się jego pasją. Znajomość języka doskonalił w Instituto Cervantes, a następnie studiując filologię na uniwersytecie w Maladze. Na swoich zajęciach nie stroni od anegdotek i ciekawostek związanych z Hiszpanią - jest prawdziwą skarbnicą wiedzy. Miłośnik historii Hiszpanii, czerwonego wina i kuchni śródziemnomorskiej.

Kamila

Lektor

Trochę zakręcona, z sercem w Iberoameryce. Zawsze stawia na dobre relacje z Kursantami i nie boi się nawet najtrudniejszych pytań. Stale poszerza swoją wiedzę i rozwija kompetencje, dzięki czemu zajęcia z nią są zawsze niezwykle kreatywne i pełne autorskich materiałów. Jej indywidualne podejście i niezwykła wyrozumiałość oraz cierpliwość sprawiają, że z każdym potrafi nawiązać kontakt.

Monika

Lektor

Pasjonatka Ameryki Południowej, przez długi czas mieszkała w Kolumbii, gdzie współpracowała z Izbą Handlową. Jej zajęcia oraz tok nauczania są zawsze dostosowane do celu - w zależności od tego, czy jest to podróż, praca, czy nawet przeczytanie w oryginale powieści Gabriela Garcii Marqueza. Jest też ekspertem w zajęciach dla firm. Spotkania prowadzone są w codziennym, naturalnym języku oraz pozytywnej atmosferze – latynoamerykański klimat w pakiecie!

Eduard

Lektor

Pochodzi z Kolumbii, a od 2001 mieszka w Barcelonie. Od ponad 20 lat zajmuje się edukacją. Jako absolwent Arteterapii (tj. leczenia przez sztukę) bazuje na unikatowych materiałach audiowizualnych, które w bardzo przystępny sposób pozwalają przyswajać wiedzę. Eduard prowadzi zajęcia online, a także stacjonarne kursy językowe w Barcelonie we współpracy ze Siestą. Zanurzenie w kulturze, niezwykłe doświadczenie oraz błyskawiczne poprawienie umiejętności komunikacyjnych gwarantowane!